eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Evander Kane, tolik talentovaný, ale tak nepoučitelný

0 Comments 📁 NHL, TOP, ZPRÁVY 🕔17.2.2016

evander-kane-(flickr - RRBG Photgraphy)
Kanadský křídelník Sabres Evander Kane po hokejové stránce zažívá nejlepší období v sezóně. Vždyť v posledních 13 utkáních nastřílel 8 gólů. Jen co ale začal splácet svému chlebodárci důvěru na ledě, neodpustil si další prohřešek mimo něj. V pondělí zaspal a zmeškal ranní trénink, načež ho vedení klubu potrestalo suspendací na úterní duel s Ottawou. Kane se následně omluvil a svého prohřešku lituje.

O víkendu se v Torontu konala velká sláva. Kanadská metropole hostila All-Star Game basketbalové NBA a na významné události nechyběl ani útočník Buffala Evander Kane. Navštěvovat podobné akce kluby svým hráčům pochopitelně nezakazují. Nicméně Kaneova účast na utkání hvězd zapříčinila, že mladý forvard zaspal a v pondělí nestihl ranní trénink. „Zaspal, volal to Timu Murraymu i mně. Porušil týmové pravidlo,“ uvedl v pondělí poněkud rozladěný trenér Sabres Dan Bylsma. „Vyřešíme to interně, ale v úterý v Ottawě nenastoupí. Jsem zklamaný.“

24letý útočník, který měl v minulosti problémy se spoluhráči v Jets a vyšetřovala ho i policie, svého prohřešku litoval a přispěchal s omluvou svým spoluhráčům. „O víkendu se událo něco, co by se mi nemělo stávat. Už se to nebude opakovat, o tom vás mohu ujistit,“ kál se Kane. „V první řadě se chci omluvit svým spoluhráčům. Nezúčastnit se tréninku bylo nezodpovědné a plně beru zodpovědnost za své činy.“ Kanadský hokejista měl rovněž rozhovor s vedením organizace, včetně trenéra Bylsmy a generálního manažera Tima Murrayho.

„Jsme všichni na jedné lodi a musíme jít kupředu,“ uvedl Kane. „Jsem rád, že jsme si promluvili a těším se, až to hodím za hlavu a vrátím se zpátky na led. Myslím, že pokud mě sledujete na ledě, vidíte, že hokej beru vážně,“ snažil se připomenout, že jeho porušení nemá co dočinění s jakýmkoliv nedostatek respektu vůči klubu. Ze všeho nejvíce ho mrzí, že nemohl klubu pomoci na ledě Ottawy, kde Sabres padli 2:1 až po samostatných nájezdech.

Svůj prohřešek může Kane odčinit v noci z pátku na sobotu, kdy Sabres zavítají na led Columbusu Blue Jackets.

(zdroj obrázku: flickr.com – thanks to RRBG Photgraphy)

Sdílejte tento článek

Komentáře

Sorry, No Comments, Yet !

There are no comments for this article at this moent, but you can be first one to leave a comment.

Only registered users can comment.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace